Symbole, symbole i więcej symboli

Ten artykuł jest nastawiona na konkretne cukrzycy głównym symboli. Jako takie rzeczy TRO Ever-tak w dzisiejszych czasach Ostatnia ciągu ostatniej dekady i symboli osobistych MRE przynieść wsparcie dla cierpień, jakie stoją przed globalnym Zwiększona społeczności. Cukrzyca jest jedną spośród setek. Jako globalny Diabetes Awareness rzecznika, mam nadzieję, aby odświeżyć wspomnienia Cua wydrukować informacją, MA listopada Diabetes Awareness Month jest międzynarodowa.

“Niebieski okrąg jest uniwersalnym symbolem cukrzycy Do 2006 roku, nie było globalny symbol cukrzycy Celem symbolem jest dać cukrzycy wspólnej tożsamości Ma on na celu…: – Wspieranie wszelkich starań do już istniejących MRE do podniesienia o cukrzycy; – Inspire nowy HOAT, wprowadzają na cukrzycę do wiadomości ogółu społeczeństwa; – Cukrzyca Marka; i – Zapewnić środki ponownie, aby pokazać poparcie dla walki z cukrzycą.

“Jaka jest historia niebieskim kole?

“Ikona został pierwotnie opracowany na potrzeby kampanii spowodowało przejście MA uchwałą ONZ 61/225” Światowego Dnia Cukrzycy “.

“Kampania na rezolucję ONZ w sprawie cukrzycy było odpowiedzią pandemii cukrzycy ustawiony przerastają zasobów Nam opieki zdrowotnej na całym świecie. Kampania pozyskanego za wspólną sprawę, interesariuszy cukrzycy uchwały Narodów Zjednoczonych o Zabezpieczanie cukrzycy. Zjednoczona Narodów przeszedł Rozdzielczość 61 / 225 ‘Światowy Dzień Cukrzycy “w dniu 20 grudnia 2006 r.

“Dlaczego koło? Koło występuje często charakter druku i powszechnie stosowane, ponieważ jes được zarania ludzkości. Liczne pozytywne-znaczenie jest. W różnych kulturach, koło może symbolizować życie i zdrowie. Co najważniejsze dla kampanii, koło symbolizuje jedność. Nasze połączone siły jest kluczowym elementem, który się tego wsparcia rezolucji ONZ w sprawie cukrzycy i musi pozostać zjednoczona, aby coś zmienić. Wszyscy wiemy, jak: “nie robić nic już nie jest rozwiązaniem.

“Dlaczego niebieskie?

“Niebieska granica okręgu odzwierciedla kolor nieba i flagę Narodów Zjednoczonych. Organizacja Narodów Zjednoczonych jest symbolem jedności Itself wydrukować Wśród narodów jest jedyną organizacją i może sygnalizować rządy wszędzie Co to CO jest czas, aby walczyć cukrzycy i odwrócić światowe trendy utrudniają SE Rozwoju Gospodarczego i przyczyny, tak bardzo zatrzymany i przedwczesna śmierć.

“Kto jest właścicielem symbol?

“International Diabetes Federation (IDF) Posiada wszelkie prawa do niebieskiego okręgu cukrzycy.”

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_awareness_ribbons

Wiedza to potęga! Po prostu mówię “… i przekazywanie niektórych wraz z tobą. Ważne jest dla mnie, że wiesz.

A. K. Buckroth (#buckroth)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *